Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя з 09:00 до 15:00
+38 (044) 374-12-10
+38 (044) 390-73-30
+38 (067) 139-27-77
+38 (050) 139-27-77
+38 (063) 130-66-13
Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Святопетрівське, бульвар Тараса Шевченка,2 (ЖК «Петрівський квартал»)

Педіатрія

Коли на світ народжується дитина, світ стає трохи світлішим, а її батьки набувають мабуть найголовніший досвід у житті. Та кожна мама, та кожний тато перш за все прагнуть щастя для своєї дитини. А лікарі кажуть: щаслива дитина – перш за все здорова дитина, не можна з цим не погодитись, правда ж?
Безумовно, закладання фундаменту здоров’я становитиметься задовго до народження дитини, тому усі програмами по догляду за здоров’ям дитини починаються ще із програм з «акушерства та гінекології». Та якщо Ви наглядалися у іншіх фахівців, або тільки зараз вирішили знайти команду докторів які вміють комплексно вирішувати питання стосовно «сімейного здоров’я» Ви саме за адресою. Тож, в будь який час ми чекаємо саме на Вас.

В медичному центрі ЮМД на Вас очікує м’яке уважне ставлення до Вас і до Вашої дитини. Ми намагаємось побачити найдрібніші нюанси стосовні здоров’я дитини. Також в медичному центрі ЮМД працює ціла команда вузьких спеціалістів , таких як дитячій дерматолог, дитячий невролог, дитячий ортопед, отоларинголог,звичайно ж педіатр. Увесь перелік спеціалістів знаходиться у розділі лікарі. 

Ми із радістю проконсультуємо Вас з багатьох різноманітних питань стосовно здоров’я. Наша мета – проінформувати клієнта про діяльність дитячого чи сімейного лікаря. Ми вважаємо що грамотне консультування це вже половина успіху на стешці до здоров’я.

Дзвоніть прямо зараз +38 (044) 374-12-10, або за іншіми номерами телофонів за посиланням.
Лікарі сучастоної клініки ЮМД – досвідчені фахівці високого рівня. Це не тільки практикуючі висококваліфіковані медики,але і розробники нових підходів до діагностики та лікування патології дитячого віку. Вони регулярно активно підвищують рівень своєї кваліфікації.

Наш медичний заклад відкрився в 2016 році – ще зовсім немовля, – але його «батьки» працюють в медичній галузі понад п’ятнадцять років.
Кожен день ми поліпшуємо обслуговування наших клієнтів та підвищуємо рівень обслуговування. Збереження здоров’я наших наймолодших клієнтів є пріоритетним напрямком нашого медичного центра і ми дуже цінуємо надану нам довіру.
Чекаємо на Вас!

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!