Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя з 09:00 до 15:00
+38 (044) 374-12-10
+38 (044) 390-73-30
+38 (067) 139-27-77
+38 (050) 139-27-77
+38 (063) 130-66-13
Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Святопетрівське, бульвар Тараса Шевченка,2 (ЖК «Петрівський квартал»)

Консультації лікарів

Лікар загальної практики-сімейний лікар
Сімейну медицину, як спеціальність відрізняє ряд надзвичайно важливих принципів. Головні із них:
• довготривалість і безперервність спостереження;
• багатопрофільність первинно-медичної допомоги;
• превентивність, як основа діяльності сімейного лікаря;
• координація медичної допомоги;
• відповідальність пацієнта, членів його сім’ї і суспільства за збереження і покращення його здоров’я.Сімейний лікар частіше за інших спеціалістів використовує раціональну тактику, по відношенню до необхідних лабораторних та інструментальних методів дослідження та рекомендує необхідність застосування спеціалізованих технологій лікування.
Лікар-акушер-гінеколог
Організація амбулаторної гінекологічної допомоги передбачає проведення заходів з питань збереження репродуктивного здоров’я, профілактики виникнення гінекологічних захворювань, раннього їх виявлення та надання лікувальної та реабілітаційної допомоги.
Гінекологічні захворювання виявляють під час звернення жінок до лікаря-акушера-гінеколога та встановлюється діагноз з послідуючим призначенням лікування на підставі скарг, анамнезу, даних гінекологічного огляду та аналізів.
Лікар-хірург
Хірургія є однією з найдавніших галузей медицини, але її широке застосування стало можливим з XIX століття. Спочатку стрімкий розвиток знань з анатомії людини та після, запровадження антисептичної і асептичної техніки, наркозу, відкриття груп крові та їх сумісності при гемотрансфузії. Актуальними залишаються різні напрямки хірургії: пересадка і пластика (донорських тканин, органів, протезів, стовбурових клітин) та малоінвазиність хірургічних втручань (триває інтенсивна розробка дистанційної хірургічної робототехніки, зокрема розширення сфер застосування).
Лікар-терапевт
Терапія є одним з основних напрямів медицини і займається питаннями діагностики та лікування хвороб внутрішніх органів. Лікар-терапевт оцінює всі симптоми в комплексі, визначає причинно-наслідкові зв’язки і складає план дій для пацієнта. Якщо людина відчуває слабкість, біль або дискомфорт, то насамперед він повинен звернутися за консультацією до цього фахівця. Терапевт знайде зв’язок між різними захворюваннями, поставить попередній діагноз, складе план обстеження, призначить лікування.
Послуги терапевта потрібні кожній людині, тому що цей фахівець займається не тільки лікуванням поширених захворювань, але і їх профілактикою. Консультація терапевта необхідна у всіх ситуаціях, коли немає ясності до лікаря якої спеціальності варто звернутися з конкретною проблемою.
Лікар-отоларинголог
Оториноларингологія – це розділ медицини, який займається хворобами вуха, горла, носа, а також патологіями голови і шиї. Практикуючі лікарі з цієї спеціальності називаються оториноларингологами.
Захворювання вуха, горла і носа є потенційно небезпечними, у зв’язку з анатомічною близькістю цих органів до головного мозку і ока. Запущені форми гаймориту, фронтиту, середнього і внутрішнього отиту значно порушують функції носового дихання, нюху, слуху, рівноваги, і призводять до внутрішньочерепних і внутрішньоочних ускладнень. Хронічний тонзиліт нерідко призводить до ревматичного ураження серця, суглобів, нирок. Хропіння та синдром обструктивного апное є частою причиною смерті уві сні. Особливо уважно слід ставитися до захворювань ЛОР-органів у дітей.
Ендокринолог
Лікар, який пройшов спеціалізацію з діагностики, профілактики і лікування патології ендокринної системи в інтернатурі або на кафедрі інституту післядипломної освіти лікарів.
Ендокринолог діагностує патологію з боку ендокринної системи і, в разі потреби, проводить корекцію порушень діяльності залоз внутрішньої секреції: пригнічує, стимулює або заміщає продукування гормонів і біологічно активних речовин, регулюючих життєвонеобхідні функції організму.
Лікар-кардіолог
Кардіологія – це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань серця і судин.
Консультація кардіолога передбачає аналіз скарг та їх зв’язок з різними факторами, огляд, вимірювання артеріального тиску, здійснення обстеження (ЕКГ з розшифровкою) та призначення лікування.
ЕКГ (електрокардіограма) – метод реєстрації біоелектричних потенціалів серця. Даний метод дозволяє виявляти вогнища ішемії (ділянки порушення кровопостачання) серцевого м’яза і різні порушення ритму серцебиття.
Дерматолог
Дерматологія, або якщо більш точно визначати цю область медицини, дерматопатології, зосереджена в галузі вивчення фізіологічних функцій і будови, а також захворювань, актуальних для шкіри, волосся, нігтів, сальних і потових залоз. Крім цього, дана сфера також включає в себе і такі, настільки затребувані спеціальності, як трихолог (фахівець з лікування шкіри голови і волосся), дерматолог-косметолог і дерматовенеролог. Відповідно, можна зробити висновок, що дерматологія тісним чином пов’язана з ендокринологією, венеролог, онкологією, алергологією і рядом інших медичних дисциплін.
Лікар дерматолог займається шкірними захворюваннями, захворівання нігтів, спровоковані впливом грибкових збудників (епідермофітія, трихофітія, мікроспорія і пр.)
Дерматовенеролог
Дерматовенерологія- це розділ медицини, що вивчає нормальних і патологічно змінених шкірних покривів, хвороб, що передаються статевим шляхом, і венеричних захворювань, їх діагностикою, лікуванням і профілактикою.У дерматовенерології велику роль грає обстеження фахівцем. Навіть за зовнішніми проявами захворювання досвідчений дерматовенеролог може поставити попередній діагноз, який буде вірним з високою часткою ймовірності. Обов’язково береться зішкріб або мазок, що дозволяє визначити тип інфекції та виявити чутливість патогенного мікроорганізму до антибіотиків. Крім того, в обов’язковому порядку призначається аналіз крові на визначення сифілісу або ВІЛ-інфекції.
Ортопед-травматолог
Ортопед – це фахівець, звертатися до якого слід в тому випадку, якщо виникли які-небудь захворювання або дефекти, що стосуються опорно-рухового апарату. Якщо розглядати, що лікує ортопед, то можна, зокрема, відзначити дефекти розвитку, актуальні для кісткової системи, а також вроджені форми патологій, ускладнення, що розвиваються на тлі перенесення інфекційних захворювань. Крім того, до цього списку належать травми побутового характеру і різні каліцтва, стану в межах посттравматичного періоду, і захворювання, знову ж таки, що стосуються кісткової системи. Окремим напрямком специфіки діяльності ортопеда є лікування професійних захворювань, які, як зрозуміло з раніше розглянутого списку, безпосереднім чином позначаються на стані опорно-рухового апарату і на властивих йому функціях.
Масажист
Масажист-реабілітолог виконує лікувальний массаж в залежності від захворювання людини.
Лікарі-реабілітологи – фахівці, які надають медичну та психологічну допомогу людям, які не здатні самостійно впоратися зі своїм нелегким фізичним або душевним станом. Наука реабілітологія знаходиться на стику трьох галузей – медицини, педагогіки і психології – і має багато напрямків (медична, соціальна, спортивна, дитяча та ін.).
Також реабілітологи поділяються на практиків і теоретиків. Перші займаються безпосереднім відновним лікуванням пацієнтів, а другі – науковою діяльністю. Реабілітологи-теоретики розробляють різні методики по відновленню, узагальнюючи досліди лікарів, психологів та інших фахівців цієї галузі.
Лікар з ультразвукової діагностики
УЗД – широко поширений метод доповнення до діагностики. Ультразвукове дослідження є стандартним методом діагностики, який застосовується для скринінгу. У таких ситуаціях, коли захворювання і скарг у пацієнта ще немає, для ранньої доклінічної діагностики слід застосовувати саме УЗД.
Області застосування ультразвуку в медицині надзвичайно широкі. У діагностичних цілях його використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз, серця, судин, в акушерській і педіатричній практиці. Також УЗД застосовується як метод діагностики невідкладних станів, що вимагають хірургічного втручання, таких як гострий холецистит, гострий панкреатит, тромбоз судин і ін.
Лікар-невролог
Захворювання нервової системи відрізняються різноманітністю проявів. Об’єднує їх та обставина, що всі вони істотно знижують якість життя пацієнта, а багато ще й супроводжуються сильними больовими симптомами. Саме тому своєчасний візит до невролога має таке велике значення.
Лікар-невролог лікує судинні захворювання нервової системи, які виражаються в порушеннях мозкового кровообігу (інсульти, судинна енцефалопатія); остеохондроз і його ускладнення (грижі міжхребцевих дисків, протрузії, радикуліт, ішіас, люмбаго і т.д.); невропатію, епілепсію, розсіяний склероз, міопатію та ін.; дегенеративні захворювання центральної і периферичної нервової системи.

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!