Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя - з 09:00 до 15:00

ПЕДІАТРІЯ

Педіатр Медичного центру «ЮМД-МЕДІКАЛ» проведе оцінку нервово-психічного і фізичного розвитку маленького пацієнта, оцінюючи, згодом, шкільну його зрілість. Педіатр в рамках свого прийому також визначає, до якої групи здоров’я відносяться діти, підбирає найбільш сприятливі рекомендації щодо вигодовування дитини та її виховання, здійснює ведення профілактики хронічного типу захворювань у дітей.

Педіатр в обов’язковому порядку володіє знаннями, що стосуються симптомів основних видів захворювань, а також знаннями по станам прикордонного характеру, актуальними для дитячого віку, знаннями щодо причин виникнення та подальшого розвитку інфекційних захворювань, захворювань органів.

Перший рік життя – раз на місяць батьки повинні прийти на прийом до педіатра для планового огляду. Лікар оцінює набір ваги, зріст, харчування дитини, розвиток шлунково-кишкового тракту й основних рефлексів. Лікар повинен оцінити фізичний і психічний розвиток дитини, вчасно помітити відхилення від норми й направити до вузького спеціаліста для корекції.

У перший рік життя дитина повинна пройти обов’язкову вакцинацію. Вона також призначається після огляду педіатра, в разі, якщо лікар не знайшов у малюка протипоказань.

Після року візити до педіатра відбуваються за потребою – при виникненні у батьків скарг на здоров’я малюка.

У яких випадках необхідно звернутись до педіатра:

  1. Температура.
  2. Слабкість.
  3. Відсутність апетиту.
  4. Гострий больовий синдром в будь-якому органі.
  5. Запор / діарея.
  6. Висип на тілі.
  7. Багаторазова блювота.

Зверніть увагу, що у дитини захворювання розвиваються значно швидше, ніж у дорослого. І шкоди здоров’ю можуть завдати навіть незначні на перший погляд скарги. Тому, якщо вас щось насторожує в поведінці і самопочутті дитини, негайно запишіться на консультацію педіатра.

Якими діагностичними інструментами користуються педіатри:

  • Лабораторне дослідження
  • Ультразвукова діагностика

Пропонуємо ознайомитись з педіатричними пакетами:

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!