Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя - з 09:00 до 15:00

Офтальмологія

Приводом звернення до лікаря-офтальмолога Медичного центру «ЮМД МЕДІКАЛ» може стати одна з таких причин: профілактичний огляд, погіршення зору, надлишкова чутливість очей, підвищена сльозоточивість, хворобливі відчуття і багато іншого.

Діагностика та лікування хвороб очей проводиться досвідченим офтальмологом з використанням сучасного обладнання. Тільки лікар-офтальмолог може визначити суть захворювання очей, призначити процедури для відновлення зору, або порекомендувати лазерне або хірургічне лікування. Після першого огляду, лікар-окуліст виявить ознаки тієї чи іншої хвороби, запропонує, за необхідності, дообстеження та порадить найефективніше лікування. Значний досвід роботи офтальмологів дозволяє визначити у пацієнтів такі захворювання як короткозорість, далекозорість, астигматизм, глаукома, відшарування сітківки ока, хвороби рогівки ока, катаракта на ранніх стадіях, що зробить лікування буде максимально ефективним.

Медичний центр «ЮМД МЕДІКАЛ» проводить:

  • Консультативний прийом офтальмолога.
  • Огляд очного дна, вимірювання внутрішньо очного тиску, і інші діагностичні маніпуляції.
  • Дослідження з метою виявлення інфекцій та інвазій (у тому числі демодекозу).
  • Видалення сторонніх тіл очей, парабульбарні ін’єкції, промивання носослізного каналу, і інші лікувальні маніпуляції з офтальмології.
  • Підбір сферичних чи астигматичних окулярів та контактних лінз.

А враховуючи те, що в Медичному центрі «ЮМД МЕДІКАЛ» приймають багато інших спеціалістів різних спеціалізацій, офтальмолог може залучити й інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта. Якщо ваш зір «дав збій», не варто тягнути і приховувати проблему, зберегти і відновити здоров’я допоможуть кваліфіковані офтальмологи нашого центру.

 

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!