Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя - з 09:00 до 15:00
Медичний центр ЮМД-медікал це:

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРІВ

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА

АПТЕКА "ЮМД-ФАРМ"

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ
НА ДОМУ

ОФОРМЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ
ДОКУМЕНТАЦІЇ

Основні напрямки медичної діяльності:
ГІНЕКОЛОГІЯ
Галузь медицини, що вивчає захворювання, характернi лише для жіночого організму, i насамперед, захворювання жiночої репродуктивної системи.
детальніше...
УЛЬТРАЗВУКОВА
ДІАГНОСТИКА
УЗД - одне з найбільш поширених досліджень внутрішніх органів і систем, що дозволяє оцінити особливості їх будови, і в деяких випадках - функціонування.
детальніше...
ТРАВМАТОЛОГІЯ
ТА ОРТОПЕДІЯ
Галузь медицини та підрозділ хірургії що вивчає травматичні пошкодження, хвороби, пов’язані з ними, а також розробляє засоби лікування й профілактики травм.
детальніше...
ТЕРАПІЯ
Процес, бажаною (але не завжди досяжною) метою якого є полегшення, зняття чи усунення симптомів (компенсація, купірування) і проявів того чи іншого захворювання, патологічного стану чи іншого порушення життєдіяльності
детальніше...
ПЕДІАТРІЯ
Галузь у медичній науці, головним завданням якої є збереження або повернення здоров’я дитині, щоб дозволити їй у повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.
детальніше...
НЕВРОЛОГІЯ
Наука, яка вивчає нервову систему, розробляє теорію і практику лікування неврологічних хворих.
детальніше...
КАРДІОЛОГІЯ
Галузь медицини, яка вивчає серцево-судинну систему людини (будову, розвиток, фізіологію серця та судин, її патологічні стани, захворювання та їх профілактику та лікування.
детальніше...
ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ
Розділ медицини, який вивчає органи травної системи людини, їх будову і функціонування, їх захворювання і методи їх лікування.
детальніше...
ПРОКТОЛОГІЯ
Зазвичай перший візит до проктолога відкладається до останнього. Багатьом просто незручно звертатися до лікаря з такими проблемами.
детальніше...
УРОЛОГІЯ
Наука та галузь медицини (підрозділ хірургії), що вивчає захворювання та методи лікування сечовидільної системи людини.
детальніше...
ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ
Розділ медицини та медична спеціальність, що спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї.
детальніше...
ЕНДОКРИНОРЛОГІЯ
Наука про будову та функції залоз внутрішньої секреції (ендокринних залоз); про речовини, що ними виробляються (гормони) та їх дію на організмлюдини (або тварини); а також про захворювання, що пов’язані з порушенням функції цих залоз.
детальніше...
ДЕРМАТОЛОГІЯ
Розділмедицини, який вивчає будову і функціювання шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювань шкіри, її придатків і слизових, методи їх лікування і запобігання. Відповідно лікар, який займається цим розділом медицини — дерматолог.
детальніше...
ОФТАЛЬМОЛОГІЯ
Приводом звернення до лікаря-офтальмолога Медичного центру «ЮМД МЕДІКАЛ» може стати одна з таких причин: профілактичний огляд, погіршення зору, надлишкова чутливість очей, підвищена сльозоточивість, хворобливі відчуття і багато іншого.
детальніше...
АЛЕРГОЛОГІЯ
Можливості сучасної клініки і висока кваліфікація лікаря алерголога дозволяють провести повне обстеження пацієнта на сучасному рівні в гранично короткі терміни і запропонувати альтернативні методи профілактики і терапії алергії, відповідні європейським стандартам.
детальніше...

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!