Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя з 09:00 до 15:00
Медичний центр ЮМД-медікал це:

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРІВ

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА

АПТЕКА "ЮМД-ФАРМ"

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ
НА ДОМУ

ОФОРМЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ
ДОКУМЕНТАЦІЇ

Основні напрямки медичної діяльності:
ГІНЕКОЛОГІЯ
Галузь медицини, що вивчає захворювання, характернi лише для жіночого організму, i насамперед, захворювання жiночої репродуктивної системи.
детальніше...
УЛЬТРАЗВУКОВА
ДІАГНОСТИКА
УЗД - одне з найбільш поширених досліджень внутрішніх органів і систем, що дозволяє оцінити особливості їх будови, і в деяких випадках - функціонування.
детальніше...
ТРАВМАТОЛОГІЯ
ТА ОРТОПЕДІЯ
Галузь медицини та підрозділ хірургії що вивчає травматичні пошкодження, хвороби, пов’язані з ними, а також розробляє засоби лікування й профілактики травм.
детальніше...
ТЕРАПІЯ
Процес, бажаною (але не завжди досяжною) метою якого є полегшення, зняття чи усунення симптомів (компенсація, купірування) і проявів того чи іншого захворювання, патологічного стану чи іншого порушення життєдіяльності
детальніше...
ПЕДІАТРІЯ
Галузь у медичній науці, головним завданням якої є збереження або повернення здоров’я дитині, щоб дозволити їй у повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.
детальніше...
НЕВРОЛОГІЯ
Наука, яка вивчає нервову систему, розробляє теорію і практику лікування неврологічних хворих.
детальніше...
КАРДІОЛОГІЯ
Галузь медицини, яка вивчає серцево-судинну систему людини (будову, розвиток, фізіологію серця та судин, її патологічні стани, захворювання та їх профілактику та лікування.
детальніше...
ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ
Розділ медицини, який вивчає органи травної системи людини, їх будову і функціонування, їх захворювання і методи їх лікування.
детальніше...
УРОЛОГІЯ
Наука та галузь медицини (підрозділ хірургії), що вивчає захворювання та методи лікування сечовидільної системи людини.
детальніше...
ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ
Розділ медицини та медична спеціальність, що спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї.
детальніше...
ЕНДОКРИНОРЛОГІЯ
Наука про будову та функції залоз внутрішньої секреції (ендокринних залоз); про речовини, що ними виробляються (гормони) та їх дію на організмлюдини (або тварини); а також про захворювання, що пов’язані з порушенням функції цих залоз.
детальніше...
ДЕРМАТОЛОГІЯ
Розділмедицини, який вивчає будову і функціювання шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювань шкіри, її придатків і слизових, методи їх лікування і запобігання. Відповідно лікар, який займається цим розділом медицини — дерматолог.
детальніше...

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!