Графік роботи: понеділок - субота з 08:00 до 20:00, неділя - з 09:00 до 15:00

Загальна інформація

 

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ЮМД-МЕДІКАЛ»

            Нова клініка, яка надає консультативно-діагностичні послуги населення різної вікової категорії амбулаторно та на дому. Клініка надає медичну допомогу за напрямками: педіатрія, дитяча та доросла отоларингологія, терапія, акушерство та гінекологія, сімейна медицина, неврологія, урологія, кардіологія, хірургія та ін.

В медичному центрі проводять різноманітні лікарські та сестринські маніпуляції, лабораторні обстеження, ультразвукову діагностику, електрокардіограму з розшифровкою, вакцинацію, профілактичні огляди для дорослих та дітей. Розроблені комплексні медичні програми для вагітних жінок, для діток до 1 року.

Постійно діють акційні пропозиції, знижки для багатодітних сімей, пенсіонерів, дітей інвалідів.

Програма спостереження за вагітною в медичному центрі «ЮМД-МЕДІКАЛ» – це комплексний нагляд за здоров’ям матері і майбутньої дитини. 

Програма медичного догляду за здоровою дитиною до 1-го року – це комплекс заходів, які здійснюються медичними працівниками та спрямовані на створення оптимальних умов для здорового, гармонійного розвитку дитини, забезпечення раціонального вигодовування та харчування , профілактику захворювань і травматизму, формування навичок здорового способу життя.

В клініці надаються  послуги денного стаціонару , де пацієнти перебувають постійно під наглядом чергового медичного персоналу, який виконує лікування згідно з призначенням лікаря.

Ми турбуємося про своїх клієнтів, тому спеціалісти медичного центра завжди нададуть Вам медичну допомогу амбулаторно та на дому в межах Київа та Київської області.

На території медичного центра «ЮМД-МЕДІКАЛ» знаходиться аптека «ЮМД-ФАРМ», яка працює для Вас кожного дня з 08:00 до 22:30 год. без вихідних. Аптека має широкий вибір медикаментів, виробів медичного призначення, товарів для мам та малюків, засобів гігієни, лікувальної косметики та медтехніки. Фахівці аптеки завжди раді допомогти Вам надавши консультацію стосовно наявності потрібного Вам препарату за телефоном 044-374-12-09. Також є можливість заказу медикаментів під клієнта.

Ми докладаємо щоденних зусиль для поліпшення обслуговування наших пацієнтів та надання медичної допомоги майстерного професійного рівня. Ми впевнені, що кожен наш фахівець намагається робити все залежне від нього задля досягнення найкращого медичного результату.

ПРОФЕСІЙНО, ЯКІСНО, ДОСТУПНО!!!

Зв’яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!